ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Sablar 14834112
nr 1483 4112
Sablar
4 st. Längd: 88-102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:37:46
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Sablar
Kondition: slitage, skador
nr 1483 4112
Sablar
4 st. Längd: 88-102
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 22 augusti 2022 |